Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Joe Danger
Android İçin Popüler Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli cihazlar için hazırlanmış olan Joe Danger oyunu sayesinde zevkli bir yarış oyunu yaşayabilirsiniz. 

Kaliteli grafiklere sahip olan oyunu Android cihazınıza ücretsiz bir şekilde yükleyebilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlarınıza indirip kullanabileceğiniz Joe Danger uygulaması birkaç yıl önce PS ve XBOX'larda yer almış büyük bir beğeni toplamıştı. 

Oyun konsollarından sonra mobil cihazınız üzerinde oynayabileceğiniz şekilde hazırlanmış olan oyunda Türkçe dil desteğine ve yan kamera bakış açısına yer verilmiştir. 

Eğlenceli vakit geçirmek için sınırlara takılmamanız için geliştirilmiş olan bu oyunda arkadaşlarınızla yarışarak zevki ikiye katlayabilirsiniz. Oyunda tek başınıza bile uzun süre boyunca eğlenceli zaman geçireceğinizden eminim. Oyun içerisinde yer alan günlük görevleri tamamlamanız ve reflekslerinizin iyi olması gerekiyor. 

Android cihazınızda oynayabileceğiniz kaliteli bir oyun olmasıyla seveceğinize inandığım Joe Danger oyununda yeni bir platfom yarışına dahil olmak istiyorsanız Joe Danger'ı deneyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
0.0.33
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,168
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.