Korku Hastanesi 3D

Korku Hastanesi 3D

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Korku Macera Oyunu

Adrenalin dolu bir korku oyununa ne dersiniz? 

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Korku Hastanesi 3D oyununda korku dolu bir macera deneyimi yaşıyoruz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir yapıya sahip FPS oyunudur. Etkileyici bir atmosfere sahip olan oyun ilk bakışta sessiz ıssız bir şekilde karşımıza çıkıyor. 

Oyunda en yakın arkadaşımız hastanede yatıyor. Kahramanımız ise bu arkadaşını ziyaret etmek istiyor ancak hastaneye geldiğnce buranın oldukça ıssız ve sessiz olduğunu keşfediyor. Arkadaşını bulmakta bununla birlikte kolay olmuyor. Karanlıkta yolunuzu bulmaya çalışıyor ve ipuçlarını topluyorsunuz. Kahramanımız cep telefonunun ışığıyla etrafı görüntüleyerek ilerliyor. Zaman zaman duyulan ürpertici sesler oyuna oldukça etkileyici bir atmosfer katıyor.

Korku Hastanesi 3D oyununda artık kahramanımızın tek yapması gereken şey arkadaşını bulmak olmuyor bununla birlikte hayaletlerle kuşatılmış bu hastanede hayatta kalmakta oluyor. Ancak tüm bunları başarmak kolay değil. Yoğun bir mücadeleye girdiğimiz Korku Hastanesi 3D oyunu genel olarak FPS yapısına benzemektedr. 

Birinci şahıs bakış açısıyla oyunu yönettiğimiz Korku Hastanesi 3D oyununda hastanenin farklı bölümlerini dolaşarak gizemli notları yahut ipuçlarını toplayarak ilerlemeye çalışıyoruz. Oyun içerisinde telefonumuza gelen mesajları takip ederek arkadaşımıza ulaşmaya çalışıyoruz. Karanlık grafiklerin hakim olduğu Korku Hastanesi 3D oyununda yer alan etkileyici sesleri daha iyi dinlemek oyuna konsantre olabilmek adına kulaklık kullanmanızı öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
5.7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
989
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?