Loop Mania

Loop Mania indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Zorlu Refleks Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Loop Mania oyununda reflekslerinizi test edebiliyorsunuz. Zorlu bir beceri oyunu olup hızlı düşünceye yöneliktir. Hızlı düşünüp hızlı bir şekilde hareket etmeniz gerekiyor. Oyun her ne kadar görsel açıdan zayıf görünüyor olsa da oynamaya başladığınız zaman bir daha bir daha oynamak isteyeceksiniz.  Genelde bu tarz oyunları zaten bağımlılık yapıcı özelliğe sahip oluyor. 

Basit bir kontrol ile yönetebildiğiniz Loop Mania oyununda eğlence dozu oldukça yüksek. Oyunda bir çemberin ortasından başlayıp ilerliyoruz. Daire olarak tek yapmanız gereken şey ise küçücük çemberde sizi sıkıştırmaya çalışan farklı boyuttaki daireleri yemekniz gerekiypr. Bu sayede daire içinde bulunan küçük noktacıklar da ekstra güç kazanmaya başlıyor.

Bunları hızlı bir şekilde toplayarak irili ufaklı düşman dairelerin üzerine atlayarak yok etmeniz gerekiyor. İlerledikçe daireler daha hızlı bir şekilde üzerine geliyor ve daha akıllıca hareket ediyor bu nedenle oyunu daha hızlı bir şekilde oynamanız gerekiyor. Eğer sizde refleks odaklı oyunlardan keyif alıyorsanız mutlaka Loop Mania'yı Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,344
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?