Magisto Video Editor - Movie Maker

Magisto Video Editor - Movie Maker

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Fotoğraflardan ve Videolardan Klip Yapma Editörü

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Magisto Video Editor & Movie Maker uygulamasıyla birbirinden güzel videolar oluşturabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan ve piyasasında oldukça iyi bir yere sahip olan uygulama aracılığıyla video ve fotoğraflarınızdan otomatik olarak oluşturulan filmler elde edebilirsiniz. 

İşini iyi bir şekilde gerçekleştiren uygulama videonuzu ve resimlerinizi analiz etmektedir. İçerisinde yer alan yapay zeka teknolojisi hafife alınacak gibi de görünmüyor. Videolarınızın en iyi kısımlarını analiz edebilen uygulama birleştirip eğlenceli klipler hazırlamanıza yardımcı oluyor. Magisto Video Editor & Movie Maker uygulamasıyla hazırlamış olduğunuz videoları dilerseniz YouTube, Facebook, Twitter, Instagram, E-posta, Viber, Whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızda paylaşabildiğiniz gibi galerinize de kaydedebilirsiniz. 

Otomatik olarak videoları dengeledikten sonra yumuşak geçişler ile akıcı bir video oluşturan uygulama içerisinde çeşitli filtre ve efektler bulundumaktadır. Yüz tanıma teknolojisine sahip olan uygulama daha uzun videoları yükleyebilmenize de yardımcı oluyor. Daha uzun videolar elde etmek isteyen kullanıcılar uygulamanın premium versiyonuna geçiş yapabilir. Video derleme konusunda hakikaten etkileyici bir uygulama olup Android cihazınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,854
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?