Magisto Video Editor - Movie Maker

Magisto Video Editor - Movie Maker

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iOS için Fotoğraflardan ve Videolardan Fotoğraf Yapma Uygulaması

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Magisto Video Editor & Movie Maker uygulamasıyla birbirinden kısa filmler yapmaya ne dersiniz. Milyonlarca kullanıcının severek kullandığı başarılı bir video editörü ve film yapımcısı! İşini gerçekten iyi bir şekilde gerçekleştiren uygulama dünya çapında en iyi app ödülüne layık görülmüştür. Yaratıcılığınızı film yapmak için kullanabileceğiniz Magisto Video Editor & Movie Maker uygulaması profesyonel görünümlü video hikayeleri oluşturmanıza yardımcı olmaktadır. 

Video düzenleme tarihinin en iyi video editörü olduklarını savunan geliştirici her düzey kullanıcıyı düşünmüş. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı dönüştürebilen otomatik video oluşturma aracını seveceğinize inanıyorum. 

Galerinizde yer alan fotoğraf ve videoları yüklemek için kullanabilirsiniz. Aynı zamanda uygulamanın kütüphanesinde yer alan müzikleri ekleyebildiğiniz gibi kendi kütüphanenizdeki müzikleri de ekleyebilirsiniz. Bu sayede kişiselleştirilmiş videolar elde edebiliyorsunuz. Hazırlamış olduğunuz videoları Facebook, Instagram, Google, Twitter, e-posta, YouTube ve Whatsapp gibi sosyal medya hesaplarınızda hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. 

İçerisinde yer alan yüz tanıma, görüntü filtreleri, video efektleri ile yaratıcı videolar elde edebilirsiniz. Ayrıca uygulama yumuşak geçişler uygulamanıza da yardımcı olmaktadır. Bu sayede gözü rahatsız etmeyen akıcı videolar oluşturabilirsiniz. Fotoğraf ve videolardan oluşturulan güzel video klipleri ile sizi şaşırtacak uygulamayı iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
4.2.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,605
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?