Super VPN

Super VPN

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için VPN Uygulaması

VPN nedir?

VPN hizmetinin öncelikle ne olduğunu açıklayarak başlamak istiyorum. Sanal özel ağ anlamına gelen bu VPN sayesinde internete uzaktan erişim sağlanır ve böylece cihazınız başka bir ağa fiziksel olarak bağlıymış gibi o ağ üzerinden internet trafiği izlenir. İnternet üzerindeki deneyimimizi hızlandırmayı amaçlayan bu hizmet aracılığıyla başka bir ülkenin sunucularına bağlantı kurarsınız. Bu sayede ülkenizde girişi kısıtlı olan sitelere daha girebilmeniz mümkün hale gelir.  Daha özgür bir internet deneyimi yaşamanız da kaçınılmaz olur. 

Super VPN uygulaması da iPhone ve iPad cihazlarınızda bu işlemi yapmanıza imkan sağlayan hizmetleri barındırmaktadır. İnternet üzerindeki gizliliğinizi koruyabilir ve 3. parti izlemelerini de engelleyebilirsiniz. Kullanım açısından kolay bir uygulama olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çoğrafi olarak kısıtlı olan sitelere hızlı bir şekilde giriş sağlayabilirsiniz. Hiçbir bant genişliği ve hız sınırlaması bulundurmaz. 

iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir VPN uygulaması olmasıyla birlikte içinde ayar bulundurmamasıyla kafanızı karıştırmayacaktır. İnternet trafiğinizi şifreleyen güvenli bir ortam sunan Super VPN uygulaması güvenli bağlantılar oluşturmanıza imkan sağlar.

Sade bir arayüze sahip olduğundan her düzey iOS kullanıcısı rahatlıkla kullanabilir. Eğer sizde iPhone ve iPad cihazlarınızda VPN hizmetinden yararlanmak istiyorsanız mutlaka Super VPN uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.2
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
3,613
HEMEN İNDİR (13.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?