Super VPN

Super VPN

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Ücretsiz VPN Uygulaması

VPN hizmetiyle daha hızlı internet deneyiminin yanısıra yasaklı olan sitelere giriş yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak Android kullanıcılarına sunulan SuperVPN uygulaması bu hizmetten yararlanmanıza olanak sağlıyor. Etkili bir VPN hizmeti sunan uygulama her düzey Android kullanıcısının ihtiyacını karşılayabiliyor.

Kolay kullanımıyla ön plana çıkan SuperVPN uygulaması sorunsuz bir işleyişle karşımıza çıkıyor. İnternet üzerindeki gezintilerimizi daha güvenli hale getirebilen SuperVPN uygulamasıyla aynı zamanda ülkemizde girişi kısıtlı olan yasaklı sitelere de giriş yapabiliyoruz. Üçüncü partilerin internet üzerindeki akışımızı izlemelerini de engelleyen bu uygulama hiç bir özel bilgi gerektirmez.

SuperVPN nasıl kullanılır?

Uygulamayı Android cihazınıza yükledikten sonra hiç bir ayar yapmanıza gerek kalmıyor. Sadece uygulamaya bağlı olup olmadığınızı uygulamanın ana ekranından öğrenebiliyorsunuz. Fazla seçenek olmadığı için kafanızı karıştıracak herhangi bir durum da söz konusu olmuyor. 

Genel olarka internet trafiğinizi şifreleyebilen güvenli sunuculara bağlanarak internet deneyiminizi daha iyi hale getiren SuperVPN uygulamasını Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
2.0.1
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
17,710
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 3 Ortalama Puan: 4.3
5
1
4
2
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?