PhotoScan

PhotoScan

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Baskılı Fotoğrafları Tarama Uygulaması

Anı fotoğraflarınızı dijital ortama taşıyın!

Fotoğraflarınızı normal kamera aracılığıyla çektiğiniz zaman düşük kaliteyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Ancak PhotoScan uygulaması buna oldukça iyi bir çözüm olarak Google tarafından hazırlanmıştır.
iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başarılı bir Google servisidir.

PhotoScan uygulamasıyla anılardaki fotoğrafları geleceğin tarayıcısıyla buluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı sadece saniyeler içerisinde parlamadan tarayabilirsiniz. Flaş kullanarak fotoğraflarınızın tarama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Normal şartlarda basılı olan fotoğrafı çekerken daha iyi çıksın diye flaş kullandığımız zaman parlamalara maruz kalıyordu ancak uygulama aracılığıyla bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Elinizdeki fotoğraflarınızı otomatik olarak kırpabilir, döndürebilir ve değiştirebilirsiniz. Taramış olduğunuz fotoğrafları Google Fotoğraflara kaydedebilir istediğiniz zaman ulaşabilir düzenleme işlemleri yapabilirsiniz. Genel olarak eski fotoğraflarınızı çekip sosyal medya hesaplarında daha iyi bir kalitede paylaşmak isteyen kullanıcıları memnun etmek için hazırlanmış başarılı bir uygulama olup iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
1.2
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,336
HEMEN İNDİR (65.3 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?