Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

PhotoScan
iPhone ve iPad için Baskılı Fotoğrafları Tarama Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Anı fotoğraflarınızı dijital ortama taşıyın!

Fotoğraflarınızı normal kamera aracılığıyla çektiğiniz zaman düşük kaliteyle karşı karşıya kalabiliyoruz. Ancak PhotoScan uygulaması buna oldukça iyi bir çözüm olarak Google tarafından hazırlanmıştır.
iPhone ve iPad cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz başarılı bir Google servisidir.

PhotoScan uygulamasıyla anılardaki fotoğrafları geleceğin tarayıcısıyla buluşturabilirsiniz. Fotoğraflarınızı sadece saniyeler içerisinde parlamadan tarayabilirsiniz. Flaş kullanarak fotoğraflarınızın tarama işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Normal şartlarda basılı olan fotoğrafı çekerken daha iyi çıksın diye flaş kullandığımız zaman parlamalara maruz kalıyordu ancak uygulama aracılığıyla bu sorunları ortadan kaldırabilirsiniz. 

Elinizdeki fotoğraflarınızı otomatik olarak kırpabilir, döndürebilir ve değiştirebilirsiniz. Taramış olduğunuz fotoğrafları Google Fotoğraflara kaydedebilir istediğiniz zaman ulaşabilir düzenleme işlemleri yapabilirsiniz. Genel olarak eski fotoğraflarınızı çekip sosyal medya hesaplarında daha iyi bir kalitede paylaşmak isteyen kullanıcıları memnun etmek için hazırlanmış başarılı bir uygulama olup iPhone ve iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.2
BOYUT
65.3 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,785
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.