Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Avast! SecureLine VPN
iPhone ve iPad için Avast VPN Uygulaması

Editör: Eklenme Tarihi: 4 yıl önce , Güncelleme: 4 yıl önce

Avast tarafından hazırlanmış başarılı bir güvenlik çözümüne cihazınızda yer vermeye ne dersiniz?

Güvenilir olmasıyla bilinen Avast tarafından geliştirilmiş başarılı bir güvenlik çözümü olup internet deneyiminizi özgürleştirmenize imkan sağlamaktadır. Varolan IP adresinizi maskeleyebilen Avast! SecureLine VPN uygulaması anonim bir şekilde internet deneyimi yaşamanıza imkan sağlamaktadır. Güvenliğinizi sağlayabilir, şifrelerinizi maskeleyebilir ve banka bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz. 

İstediğiniz bölgeye bağlanma imkanı veren Avast! SecureLine VPN uygulamasıyla çevirimiçi içeriğe erişebilir istediğiniz sunucuya bağlanabilirsiniz. İnternette daha güvenli bir şekilde gezinmenize imkan sağlayan Avast! SecureLine VPN uygulaması kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkıyor. İşleyişi bakımından güvenilir olan uygulama ile yasaklı olan sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapmanız da mümkün oluyor. 

Genel olarak sorunsuz ve hızlı bir internet deneyimi yaşamanıza imkan sağlayan Avast! SecureLine VPN uygulaması iPhone-iPad kullancılarına sınırsız güvenlik imkanı sağlıyor. Eğer sizde bu imkandan yararlanmak istiyorsanız mutlaka Avast! SecureLine VPN'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
4.0.3
BOYUT
54.6 MB
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İNDİRİLME
1,938
İŞLETİM SİSTEMİ
iPhone / iPad
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.