Avast! SecureLine VPN

Avast! SecureLine VPN

Son Güncelleme: 5 yıl önce

iPhone ve iPad için Avast VPN Uygulaması

Avast tarafından hazırlanmış başarılı bir güvenlik çözümüne cihazınızda yer vermeye ne dersiniz?

Güvenilir olmasıyla bilinen Avast tarafından geliştirilmiş başarılı bir güvenlik çözümü olup internet deneyiminizi özgürleştirmenize imkan sağlamaktadır. Varolan IP adresinizi maskeleyebilen Avast! SecureLine VPN uygulaması anonim bir şekilde internet deneyimi yaşamanıza imkan sağlamaktadır. Güvenliğinizi sağlayabilir, şifrelerinizi maskeleyebilir ve banka bilgilerinizin çalınmasını engelleyebilirsiniz. 

İstediğiniz bölgeye bağlanma imkanı veren Avast! SecureLine VPN uygulamasıyla çevirimiçi içeriğe erişebilir istediğiniz sunucuya bağlanabilirsiniz. İnternette daha güvenli bir şekilde gezinmenize imkan sağlayan Avast! SecureLine VPN uygulaması kolay kullanım özellikleriyle ön plana çıkıyor. İşleyişi bakımından güvenilir olan uygulama ile yasaklı olan sitelere sorunsuz bir şekilde giriş yapmanız da mümkün oluyor. 

Genel olarak sorunsuz ve hızlı bir internet deneyimi yaşamanıza imkan sağlayan Avast! SecureLine VPN uygulaması iPhone-iPad kullancılarına sınırsız güvenlik imkanı sağlıyor. Eğer sizde bu imkandan yararlanmak istiyorsanız mutlaka Avast! SecureLine VPN'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
VERSIYON
4.0.3
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,445
HEMEN İNDİR (54.6 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?