Avast! SecureLine VPN

Avast! SecureLine VPN

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Avast VPN Uygulaması

Avast! SecureLine VPN ile Android cihazınızda internet güvenliğinizi sağlamaya ne dersiniz?

Android cihazlar için hazırlanmış Avast! SecureLine VPN uygulamasıyla yasaklı sitelere giriş sağlayabilir ve anonim olarak internet üzerinde gezinti yapabilirsiniz. Güvenlik konusunda hatrı sayılı bir üne sahip başarılı bir firma olan Avast tarafından hazırlanmış olan bu uygulama aracılığıyla internet üzerinde özgürce gezinebilirsiniz. Engelli sitelere giriş yapmanıza olanak sağlayan Avast! SecureLine VPN uygulaması internet akışınızı farklı bir coğrafi konumdaki sunucuya yönlendirmektedir. 

Genel olarak işini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Avast! SecureLine VPN uygulaması aynı zamanda kişisel güvenliği sağlama konusunda da etkileyici. IP adresinizden veri hırsızlığını engelleyebilmektedir. Banka bilgilerinizi, şifrelerinizi, bilgi hırsızlığınızı yapmak isteyen kötü amaçlı saldırılara da çözüm olan Avast! SecureLine VPN uygulaması IP adresiniz yerine vekil sunucunun IP adresini internet sitelerine gönderip IP adresinizi maskelemektedir. Bu sayede veri hırsızlığına karşı da gelmiş olursunuz. 

Ülkemizde son zamanlarda yaşanan sorunlardan dolayı gerçekleşen internet yavaşlamasına, sosyal medya hesaplarına girememe durumuna bir nebze de olsa ilaç gibi gelecek etkileyici bir yapıya sahiptir. Sade ve anlaşılır bir arayüzü ile kullanıcı dostudur. 

Kolay kullanımıyla ön plana çıkan Avast! SecureLine VPN uygulaması dünyanın en çok güven veren firması tarafından yapılmıştır. Bilgisayarınızda kullandığınız VPN hizmetini Android cihazınızda yaşamak istiyor ve internette anonim olarak gezinmek istiyorsanız mutlaka Avast! SecureLine VPN'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,467
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?