Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Avast! SecureLine VPN
VPN Güvenlik ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Avast! SecureLine VPN programı sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinde dolaşırken kimliğinizi gizlemek istiyorsanız Avast! SecureLine VPN programını kullanabilirsiniz. İnternette anonim gezinti yapmanıza imkan sağlayan Avast! SecureLine VPN programı güvenlik konusunda oldukça etkili. 

Avast! firması tarafından hazırlanmış başarılı bir program olduğunu söylemek mümkün. Piyasasında oldukça popüler olan Avast! SecureLine VPN programı engelli sitelere giriş yapmanıza imkan sağlıyor. İnternet trafiğinizi farklı coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendirerek internette gezinebiliyorsunuz. 

Kişisel güvenliğini sağlamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış program aynı zamanda Skype gibi sesli görüşme servislerinde yani VoIP servislerinde de görüşmelerinizin dinlenmemesi için güvenlik kalkanı oluşturabilirsiniz. Program arayüzünde VPN hizmetini tek bir tıklamayla kolay bir şekilde açıp kapatabiliyorsunuz. Eğer sizde IP adresiniz gizlemek yahut maskelemek istiyorsanız Avast! SecureLine VPN programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
SON SÜRÜM
1.0.11.0
BOYUT
21.22 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
3,098
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.