Avast! SecureLine VPN

Avast! SecureLine VPN

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

VPN Güvenlik ve Yasaklı Sitelere Giriş Programı

Windows işletim sistemli bilgisayarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Avast! SecureLine VPN programı sayesinde yasaklı sitelere giriş yapabilirsiniz. İnternet üzerinde dolaşırken kimliğinizi gizlemek istiyorsanız Avast! SecureLine VPN programını kullanabilirsiniz. İnternette anonim gezinti yapmanıza imkan sağlayan Avast! SecureLine VPN programı güvenlik konusunda oldukça etkili. 

Avast! firması tarafından hazırlanmış başarılı bir program olduğunu söylemek mümkün. Piyasasında oldukça popüler olan Avast! SecureLine VPN programı engelli sitelere giriş yapmanıza imkan sağlıyor. İnternet trafiğinizi farklı coğrafi konumdaki bir sunucuya yönlendirerek internette gezinebiliyorsunuz. 

Kişisel güvenliğini sağlamak isteyen kullanıcılar için hazırlanmış program aynı zamanda Skype gibi sesli görüşme servislerinde yani VoIP servislerinde de görüşmelerinizin dinlenmemesi için güvenlik kalkanı oluşturabilirsiniz. Program arayüzünde VPN hizmetini tek bir tıklamayla kolay bir şekilde açıp kapatabiliyorsunuz. Eğer sizde IP adresiniz gizlemek yahut maskelemek istiyorsanız Avast! SecureLine VPN programını Windows bilgisayarınızda kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
1.0.11.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,529
HEMEN İNDİR (21.22 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?