Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

ÇAPAN Dns Değiştirme
Hızlı DNS Adresi Değiştirme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 5 yıl önce , Güncelleme: 5 yıl önce

 DNS adresinizi hızlı bir şekilde değiştirmeye ne dersiniz?
Windows bilgisayarlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış ÇAPAN Dns Değiştirme programı sayesinde DNS adreslerini kolay bir şekilde değiştirebilirsiniz. Zaman zaman hız sınırlamasınınn yapıldığı yahut sosyağ ağların engellediği ülkemizde VPN servisleri kadar gerekli olan ÇAPAN Dns Değiştirme programı ile DNS değiştirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. 

Her düzey bilgisayar kullanıcısının rahatlıkla kullanabileceği başarılı bir program olup basitleştirilmiş bir arayüzle karşımıza çıkıyor. Programın DNS değiştirme arayüzünde Open DNS, Google DNS, Uydunet DNS, Safe DNS, Norton DNS, Verizon DNS, SmartViper DNS ve manuel DNS gir seçeneği yer almaktadır. Bunlardan istediğinize hızlı bir şekkilde geçiş yapabildiğiniz gibi manuel olarak DNS girmeniz de mümkün. 

İstediğiniz DNS servisini hızlı bir şekilde elle ayarlayabilirsiniz. Son derece anlaşılır bir arayüze sahip olan ÇAPAN Dns Değiştirme programı bu zahmetli işi zahmet olmaktan çıkarmış. Kurulum gerektirmeyen bir yapıya sahip olan ÇAPAN Dns Değiştirme programını kullanarak sizde tek bir adımda DNS adresinizi değiştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1
BOYUT
1.09 KB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
6,157
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.