UltraSurf indir
UltraSurf

UltraSurf indir

Son Güncelleme: 2 yıl önce

Yasaklı Sitelere Giriş Programı

UltraSurf programı ile Türkiye genelinde yasaklanan web sitelerine ip adresinizi gizleyerek rahatlıkla girebilirsiniz.

UltraSurf aynı zamanda bir ip gizleme programıdır. İp adresinizi gizleyerek internette güvenli sörf yapabilirsiniz. İnternet sansürünü aşmak ve güvenli internet için en popüler programlar arasında kendini kanıtlamış bir yazılımdır.

Ayrıca bu program kurulum gerektirmeden sadece bilgisayarınıza indirip çalıştırarak tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz. Programı kapattıktan sonra tüm çerezleri, geçmişi, cookileri temizler ve geride hiç bir iz bırakmaz.

Ultrasurf ile giremediğiniz yasaklı web sitesi kalmayacak istediğiniz her siteye yasaklar olmadan giriş yapabileceksiniz. Ultrasurf indirdikten sonra rahatlıkla erişime engellenen web sitelerine giriş yapabilirsiniz.

Yasaklı sitelere giriş programı olarak bilinen UltraSurf'u indirdiğiniz de bir kaç işlemden sonra bütün yasaklı sitelere rahat bir şekilde giriş yapabilirsiniz. Herhangi bir ekstra araca ihtiyaç duymadan internette güvenli bir şekilde gezinebilirsiniz. Twitter, Facebook ve Youtube gibi popüler sosyal medya siteleri kapandığında kullanabileceğiniz en iyi proxy programıdır.

Programı sadece yasaklanan web siteleri için değil arkanızda iz bırakmamak ,içinde kullanabilirsiniz. Ultrasurf'u yüklediğinizde bilgisayarınıza farklı IP adresi atanır ve böylelikle kendi IP adresiniz üzerinden değil rastgele bir IP üzerinden internet ortamında gezinebilirsiniz.UltraSurf sürümü ile daha hızlı bir hale getirilmiş olup internetteki sansürü aşmanıza ve çevirimiçi gizliliğinizi korumanıza yardımcı olmaktadır. Online güvenlik ve özgürlük bulmanıza yardımcı olmak için oluşturulmuş olan UltraSurf programı tarama geçmişini, çerezleri temizlemenin dışında IP adresinizi de gizlemektedir. Yasaklı sitelere giriş için en iyisi olup 180'den fazla ülkede milyonlarca kullanıcıya sahiptir. 

UltraSurf Kullanımı: Sitemizden indirmiş olduğunuz zip dosyasını masaüstüne çıkarın. Masaüstüne çıkardığınız U klasörü içinde bulunan .exe uzantılı programı çalıştırın. Programı çalıştırdıktan sonra otomatik olarak bir Internet Explorer sayfası açılacaktır. Sonrasında ekranın sağ alt köşesinde kilit simgesi görünecektir. Bu simgeyi gördüğünüzde açılan sayfa üzerinden her türlü yasaklı siteye rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Genel olarak internet sansürü sebebiyle erişimi kısıtlanan sitelere giriş yapmanıza yardımcı olmaktadır. Bunun dışında internet üzerinde anonim olarak gezinmenize yani kimliğinizi gizleyerek sörf yapmanıza olanak tanır. Bu nedenle kişisel bilgilerinizin güvenliğini de sağlamış olursunuz. İçerisinde yer alan yüksek şifreleme algoritması ile veri transferlerinizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Güvenlik
VERSIYON
15.04
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 2000 / Windows 2003 / Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
411,450
HEMEN İNDİR (1.96 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 4 Ortalama Puan: 4.8
5
3
4
1
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
yasaklı yasaklı 2 yıl önce
ultrasurfu indirdim kurdum hele şükür ya kaç gündür bunu arıyormuşum bende indirme sağladığınız ve en önemlisi yasaklı sitelere giriş sağladığınız için teşekkür ederim
osman osman 2 yıl önce
ben ilk önce indirdin işe yarıyordu sonra bozuldy hiçbir yere giremiyorum
hayati erat hayati erat 2 yıl önce
facebook yasaklandı ultrasurfu kurdum .poroğramın en alttaki kutuyu aktifledim şimdi facebook açıldı. teşekkür ederim emeğe
emrah emrah 2 yıl önce
sonunda ya hiç bi siteye giremiyordum Allah razı olsun sizden
ahmetandan ahmetandan 2 yıl önce
çok güzel bir şey
esma esma 2 yıl önce
özellikle okul için çok yararlı bir site
Ziyaretçi 2 yıl önce
haklısın ;D
SAFFE5T SAFFE5T 2 yıl önce
BAN İNDİREMİYORUM
elif kah elif kah 2 yıl önce
şu an din dersindeyim canım cok sıkıkıyaaar
ihsan 2 yıl önce
bişiler yapmak lazım hayattan zevk almadan haz almadan yaşanmaz
serdar serdar 2 yıl önce
nasıl kullanılıyor
mehmet mehmet 2 yıl önce
çok teşekkürler twitter kapanmıştı girebiliyordum çok sağolun
metin metin 2 yıl önce
ultrasurfu sunduğunuz için teşekkürler artık rahatlıkla girebiliyorum anlamıyorum neden yasak koyuyorlar
ali ali 2 yıl önce
nasıl yükleyebilirim, yükledikten sonra neler yapmam gerek söyler misiniz
sedat sedat 2 yıl önce
Ultrasurf güzel program ülkemizde yasaklanan o kadar web sitesi varken yüklememek mümkün değil. Program basit ve kullanışlı tavsiye ederim.