MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Süper Kahramanlar Dövüş Oyunu

MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyunuyla sizleri Marvel'in geniş dünyası bekliyor!

Hem iyi hemde kötü karakterlerin tek bir yerde toplandığı MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyununda savaşta karşınıza güçlü rakipler belirecek. Onlar da sizin kadar gerçek oyuncu olduklarından onlar da sizin kadar kazanmak isteyecektir. Bu nedenle karşılaşmalar çekişmeli geçebiliyor. 

Rakiplerinize karşı takım savaşları yapabildiğiniz MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyununda en sevdiğiniz kahramanları kullanarak dövüşmenin keyfini çıkarabilirsiniz. Demir Adam, Örümcek Adam, Wolverine ve diğer savaşa çağırılmayı bekleyen kahramanlardan birini seçerek maceraya başlayabilirsiniz.

MARVEL oyununda şampiyon olmak için mücadele ettiğiniz oyunda kötülere karşı destansı bir savaşın parçası olabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan oyunu aynı zamanda arkadaşlarınızla birlikte oynamanız da mümkün. Güçlü ittifaklar kurmak üzere ekip oluşturabilirsiniz. Ardından bir strateji belirleyerek şampiyonlarınızı savaşta tutmak için çabalamanız gerekiyor. Özel ittifak ödülleri kazanmanız için özel olarak hazırlanmış oyunda güçlü şampiyonlarla ekibinizi de oluşturabilirsiniz. 

Hikaye anlatımıyla heyecan dolu bir macera yolculuğuna çıktığınız MARVEL Şampiyonlar Turnuvası oyununda kötülerle unutulmaz yerlerde savaşabilirsiniz. Dinamik macera haritalarını keşfedebildiğiniz oyun mobil cihazlar için özel olarak geliştirilmiş olan kontrol sistemi bulundurmaktadır. Bu sayede aksiyon dolu savaşın keyfini de çıkarabiliyorsunuz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
9.0.0
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
7,325
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 1
5
0
4
0
3
0
2
0
1
1
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?