Masha Doktor: hayvan Hastanesi

Masha Doktor: hayvan Hastanesi indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Hayvan Oyunu

Masha Doktor: hayvan Hastanesi, çocuklar için uygun ve de güzel bir oyun isteyenler için çok harika bir oyun. "Masha ve Bear"  karakterlerimiz girdiği macera dolu günlerle çocukların ilgi odağı olacak gibi. Ana karakterimiz olan Masha, veteriner kliniğinde doktordur.  Tam anlamıyla gerçek bir hayvan hastanesi.

Orman içinde yaşayan vahşi hayvanların olduğu ve diğer nahoş şeylerin bulunduğu bu klinik de hepsine yardımcı olunuyor. Masha ile birlikte çocuklar için harika ve eğlenceli hayvan barınağı oyunu da gayet heyecan dolu. Çocukların ilgisini çekecek oyunumuzda  Kurt, bir keçi, ayı, domuz, kirpi, bir panda, Kaplan, penguen gibi hayvanların yer alması oldukça ilgi çekici. Masha çocuğun yardıma ihtiyacı olacaktır. Yapılacak bir sürü iş var. Hadi ona yardımcı olalım. 
- Masha "9 hayvan karakterleri ve Bear" çizgi film serisi
Hayvan hastanesinde tedavi etmenin 35 yolu
- diş hekimi iş (YENİ)
hayvan hastanesinde Masha Doktor ile üç mini oyunlar
- pet salon

Komik bu konu sayesinde çocuğunuza çok şey katacaksınız. Özellikle kız çocuklarınız için kesinlikle oynanması gereken bir oyun. Sadece ekranda hayvanları tedavi ediyor olmanın keyfiyle oyunu bırakamayacaklar. Masha ve Misha'nın tanıştığı oyunumuzda duygulu ve eğlence dolu birçok şey bulunuyor.
Güzel ve gayet algıda ilgi odağı haline gelecek bu oyunda çizim yeteneği bir harika. 

Çocuklara özel olduğundan arayüzü tamamen renkli ve sade. Oyun hem erkek hemde kız çocukları için uygun olamakla beraber bir o kadar da ilginç. Her oyun da olduğu gibi amaç eğlenmek olsa bile bu oyunumuzda amac bölünüyor bununla beraber hayvanların nasıl ilgiye muhtac olup, asla unutulmaması gereken ve sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürme isteklerini ortaya koymaktır. Bilinçli çocuklar istiyorsanız bu oyunu indirmenizi tavsiye ediyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,471
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?