MMX Hill Climb

MMX Hill Climb indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Arazide Araba Sürme Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız adına hazırlanmış MMX Hill Climb oyununda sizleri keyifli bir o kadar zorlu anlar bekliyor. Kamyon yükseltme oyununda yer alan grafikler ise oldukça başarılı. 

Zorlu yolların yer aldığı MMX Hill Climb oyununda farklı araçları da kullanabiliyorsunuz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontrolleri çift parmağınızla sağlayabilirsiniz. Oyunda aracı dengede tutmanız gerekiyor. Ayrıca aracın takla atma gibi birçok özelliği de bulunuyor.

Paranızı kullanarak geliştirmenize imkan sağlayan oyunda sürdüğünüz arazi arabanın kendisine has özellikleri bulunmaktadır. Oyunda dengede kalmak oldukça güç. Aslında bu MMX Hill Climb'ın aracı dengede tutma oyunu olduğunu söyleyebiliriz. Oyun içerisinde karşınıza çıkan yakıtları alıp ilerleyerek aracınızın yolda kalmamasını da sağlayabilirsiniz. 

Gerçekçi fizik motoruna sahip olan oyunda kilitleri açarak daha iyi araçlara da sahip olabilirsiniz. Eğer sizde arazide araç kullanma deneyimini yaşamak istiyorsanız MMX Hill Climb'ı Android cihazlarınızda oynayabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.2254
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,423
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?