Mobile Legends: Bang bang

Mobile Legends: Bang bang

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için MOBA Online Aksiyon Oyunu

Arenalara çıkarak diğer oyuncularla savaşmaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanmış Mobile Legends: Bang bang oyunu MOBA türünde olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Bilgisayarlarınızda yaşadığınız aksiyon heyecanını Android cihazlarınıza kadar getiren oyun aksiyon dolu anlar sunuyor. Taktiksel savaşların baz aldığı oyunda en temel görevimiz rakip takımın kalesini yok etmek.

Elbette onların da en temel görevi sizin kalenizi yok etmek. Bu nedenle bir yandan kendi kalenizi savunmanız öte yandan rakip kalesine girmeniz gerekiyor. 5'li takımlar halinde başladığımız Mobile Legends: Bang bang oyununda savunmamızı yapmak ve rakip takımın kalesine girmek için iyi bir şekilde takım olarak mücadele etmemiz bununla birlikte taktiksel kararlar almamız gerekiyor. 

Gözü yormayan hoş grafiklere sahip olan Mobile Legends: Bang bang oyununda yer alan farklı kahraman seçeneklerinden istediğinizi seçebilirsiniz. Bu kahramanların her biri kendlerine has savaş yetenekleri bulundurmaktadır. Farklı oyun tecrübesi sunan Mobile Legends: Bang bang oyunu online karşılaşmalara da izin vermektedir.

Dilerseniz yapay zeka ile oynayabiliyor dilerseniz de online karşılaşmalar ile maçlara kolay bir şekilde başlayabiliyorsunuz. Kolay dokunmatik kontrollerin yer aldığı Mobile Legends: Bang bang oyununu Android cihazlarınızda oynayarak sizde bu aksiyona ortak olun. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.1.44.1282
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,185
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?