Mr. Robot:1.51exfiltrati0n

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android İçin Mr. Robot Dizisi Resmi Oyunu

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n dizisini yaşamaya ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyununda sizleri adeta gerilim dolu anlar bekliyor. Gerilim-dram türünde başarılı bir hacker dizisinin resmi mobil oyunu olup ücretli olarak sunulmaktadır. 

Diziyi takip edenlerin seveceğine inandığım Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyununda dizinin ilerleyişi nasıl ise oyunun da ilerleyişi o şekilde. Telltale Games imzalı olan Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyunu dizinin oyuncularının yer aldığı onlarla etkileşime girebildiğiniz dizinin ilerleyişine göre hazırlanmış oyunda dünyanın en büyük siber suçuna karışmış siyah şapkalı bir hackerın telefonunu bir kaza sonucunda ulaşıyorsunuz. Telefon üzerinden anlık olarak mesajlaşıyorsunuz. Dizide yer alan karakterlele bu şekilde bir iletişime geçiyoruz.

Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyununun en güzel yanı ise kurmuş olduğumuz diyalogların oyunun gidişatını ekliyor. İnternet bağlantısına gereksinim duymayan Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyununu indirip oynayabiliyorsunuz. 

Macera, dram ve psikolojik gerilim öğelerini barındırmaktadır. Kaliteli grafikler içerdiğinden elinizden düşürmek istemeyeceksiniz. Son derece başarılı bir oyun olup Android cihazlarınızda Mr. Robot:1.51exfiltrati0n oyununu denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,069
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?