My Little Pony

My Little Pony indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Eğlenceli Pony Çocuk Oyunu

Amerikan animasyon televizyon dizisi olan My Little Pony'in eğlenceli Android oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Çocuklara özel olarak hazırlanmış oyunda uygunsuz içerik bulunmamaktadır. Ponyville'de ışığın ve arkadaşlığın daim olması için mücadele ettiğimiz oyunda başarılı seslendirmeler yer alıyor. Keyifli bir yapıya sahip olan oyun ülkemizde de oldukça sevilmektedir. 

My Little Pony oyununda bizlere verilen eğlenceli görevleri en iyi şekilde tamamlamamız gerekiyor. Mobil platforma taşınan orjinal bir yapım olup dizinin sevimli karakterleriyle aynı dünyada olmanın keyfini çıkarıyoruz. 

Şeker tadında bir dünyanın ortasında olduğumuz oyunda baş karakter Prenses Twilight Sparkle'nin yanısıra Spike, Rainbox Dash, Fluttershy, Applejack, Rarity, Pinkie Pie ve diğer nice pony karakterleriyle eğlenceli anlar yaşıyoruz. Oyundaki tek amacımız ise pony'lerimize rüyalarında görebilecekleri kadar cennet gibi bir hayat vermek.

Elbette oyunda pony'lerimizi mutlu etmemizi istemeyen kötü güçler de var. Bu nedenle onlara asla izin vermemeli eliizden geldiğince birlik ve beraberliği sağlamalıyız. Renkli menülerin ve görsellerin yer aldığı My Little Pony oyununda heyecanlı görevler ve eğlenceli anlar sizleri bekliyor. Eğer sizde bu renkli dünyada yer almak istiyorsanız Android cihazlarınıza My Little Pony'i indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,302
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 3
5
0
4
0
3
1
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?