Ninja Turtles: Legends

Ninja Turtles: Legends indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Ninjalar Aksiyon Oyunu

Ninja Kaplumbağalar ile aksiyon dolu anlar geçirmeye ne dersiniz?

Android telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Ninja Turtles: Legends oyununda sevdiğiniz kahramanları bir araya toplayarak aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir oyun olup kaliteli grafikler bulundurmaktadır. Oyun içerisinde Kraang'a karşı iyi bir mücadele sergilememiz lazım.

İçerisinde 7 bölüm bulunduran oyun da sınırlı süre içerisinde bölümleri tamamlamanız gerekiyor. Özel karakterleri toplamak için iyi bir mücadele sergilemeniz gereken Ninja Turtles: Legends oyununda mutantlar kurarak ilerleyebilirsiniz. 
Kendi kahramaızı oluşturarak bölüm sonunda Kraang ve Shredder canavarlarıyla savaşabilirsiniz. İçerisinde sıra tabanlı bir savaş sistemi bulunduran Ninja Turtles: Legends oyununda 35 farklı kahraman kartı bulunuyor. Elbette bu kartları güçlendirmek ve geliştirmek sizin elinizde. 

Aynı zamanda ekibinizi geliştirmek için günlük ödüller ve kart paketlerini toplamalısınız. Oyun ücretsiz olarak sunuluyor ancak gerçek para ile satın almanız için bazı oyun öğeleri bulundurmaktadır. Eğer bu özelliği kullanmak istemiyorsanız cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın almayı devredışı bırakmanızı öneriyorum. 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2.10
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,210
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?