Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Pandora Radio
Android için Müzik Listesi Oluşturma Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android cihazlar için hazırlanmış olan Pandora Radio uygulamasını kullanarak mobil cihazınıza sevdiğiniz tüm şarkıları toplayabilirsiniz. Yeni müzik çalışmalarını keşfetmek isteyen ve müziksiz asla diyenler için vazgeçilmez bir uygulama olacağı kesin. 

Kaliteli bir arayüze sahip olmasının dışında gayet kolay bir kullanıma sahip olan Pandora Radio uygulamasıyla istediğiniz şarkıyı, şarkıcıyı yada müzik türünü arayabilirsiniz. Sonuçlar listeli bir şekilde karşınıza çıkacaktır. Dilerseniz bu zil oynatma listeleri ile sıralı seçeneklerin her birini ardı arkasına dinleyebilirsiniz. 

İçerisinde gelişmiş özellikler bulunduran Pandora Radio uygulaması Pandora hesabı gerektiriyor. Kayıt işlemini ücretsiz bir şekilde gerçekleştirmeniz ise mümkün. Ayrıca masaüstü kullandığınız erb hizmetinde oluşturmuş olduğunuz oynatma listelerine de direkt olarak erişim sağlayabilen Pandora Radio uygulaması Android kullanıcıları için başarılı özellikler içeriyor. Eğer sizde Android cihazınızda müzik listesi oluşturmak istiyorsanız Pandora Radio uygulamasını kullanabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,011
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.