Piano Tiles 2

Piano Tiles 2

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Müzik Yapma Oyunu

Android işletim sistemli cihazlarınızda kullanabilmeniz için hazırlanmış Piano Tiles 2 uygulamasıyla müzik yaparak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan başarılı bir Android uygulaması olup müzik yapmanıza yardımcı olmaktadır. Android marketin popüler bir uygulaması olup ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Serinin ilk oyunu ile aynı oynanışa sahip olan oyunda ritimleri uyumlu olarak notaları çalmaya çalışıyoruz. Ayrıca işin içine uzun notalar girince daha güzel müzikler elde edebiliyoruz. Parmağınızı ekrana uzun bir şekilde basılı tutarak ilerleyebileceğiniz Piano Tiles 2 oyununda değişen renk paletleri karşımıza çıkıyor. Piano Tiles 2 oyunundaki temel amacımız ise herhangi bir notayı kaçırmadan şarkıyı tamamlamak. Oyun içerisindeki amacımız ise en yüksek puanı elde etmek.

Oyunda herhangi bir notaya basamadığımız zaman oyun ne yazık ki son buluyor. Oyuna başlarken tek bir şarkı çalmanız mümkün. Oyunda puan kazandıkça seviye atlatıp seviye atlamamızla birlikte yeni şarkıların da kilidi açılmaktadır. Bu sayede daha keyifli bir oyun deneyimi yaşamanız mümkün hale geliyor.

Dünya çapındaki oyuncularla yarışabilmenize de imkan sağlayan oyun her düzey Android kullanıcısına hitap etmektedir. Eğer sizde piyano çalarak ve müzik yaparak eğlenmek istiyorsanız Piano Tiles 2 uygulamasını denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,565
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?