Police Car Driver

Police Car Driver

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Polis Temalı Yarış Oyunu

Farklı bir deneyim sunan basit bir yarış oyunu..

İstediğiniz polis aracını seçerek başladığınız Police Car Driver oyununda şahir içinde huzuru sağlamaya çalışıyoruz. Eğlenceli bir yapıya sahip olmasıyla ön plana çıkan oyunda özelleştirme seçenekleri de yer alıyor. Ancak bunlardan yararlanabilmek için öncelikle oyunda başarı elde edip para kazanmamız gerekiyor. Kazanmış olduğumuz paralar ile istediğimiz aracı kişiselleştirebiliyoruz.
 
Durmadan ilerleyen arabamızla kimselere hiç bir araca çarpmadan ilerlemeye çalışıyoruz. Ancak bu söylediğimiz kadar kolay değil. Oyun öyle akıcı bir şekilde ilerliyor ki yetişmek gerçekten beceri isteyen bir durum haline geliyor. Cihazınızı sağa sola oynayarak ilerlemeye çalışırken reflekslerinizi de test etmiş olacaksınız. 

Basit bir yapıya sahip olduğundan kaliteli grafiklere sahip olduğunu söylememiz doğru değil. Şehir içinde durmaksızın ilerleyen polis aracımızı kullanırken heyecan dolu anlar yaşıyoruz. Akrobasi hareketler yaparak zaman zaman yol katetmeye çalıştığımız Police Car Driver oyununu Android cihazlarınızda oynayarak boş vaktinizi keyifli hale getirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
7
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,377
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?