Real Car Parking Sim 2016

Real Car Parking Sim 2016

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Araç Park Etme Oyunu

Park etme becerinizi test etmeye hazır mısınız?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Real Car Parking Sim 2016 oyununda araç park etmeye çalışıyoruz. Genel anlamda başarılı bir oyun olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Rusya'da halen üretimi devam eden ve Soyvetler Birliği döneminde üretilen araçları kullandığımız Real Car Parking Sim 2016 oyununda farklı araçları deneyim ediyoruz. Oyunda ilerledikçe diğer yeni araçların kilidini açmamız da mümkün oluyor. 

İçerisinde 150'den fazla sürüş testi yapabileceğiniz araç bulunmaktadır. Bu oyunda asıl temel amacımız bize verilen kısa bir süre içerisinde aracımızı işaretlenen alana doğru bir şekilde park etmeye çalışıyoruz. Elbet oyunda zaman geçtikçe oyun daha zorlu hale geliyor. Zaman zaman karşımıza daha fazla engeller çıkabiliyor. Barikatlara ve konilere çarpmadan hızlı bir şekilde aracı park etmekte güç hale geliyor. 

Park etmeye çalıştığınız aracınızı kokpit kamerasında yönetmeniz de mümkün. Farklı dış açılardan yönetimi yaparak daha iyi bir araç park etme deneyimi yaşıyorsunuz. Oyunda arabaların kilidini açtıktan sonra istediğiniz renk yapabilme şahsına da sahip oluyorsunuz. Genel olarak iyi grafiklere sahip Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz başarılı bir araba park etme oyunu olup denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,232
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?