RollerCoaster Tycoon Touch

RollerCoaster Tycoon Touch

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android Lunapark İşletme Oyunu

Kaliteli görsellere sahip harika bir oyuna ne dersiniz?

Android işletim sistemli cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış olan RollerCoaster Tycoon Touch oyununda lunapark krallığınızı kurup özelleştirebilirsiniz. Kaliteli görsellere sahip olan oyun ücretsiz olarak indirilmeye açılan oyun lunapark oyunları arasından özelleştirme seçenekleri yer alıyor. Bununla birlikte dünya genelinde en çok oynanan lunapark işletme oyunu olarak oyunun yapımcısı tarafından hazırlanmıştır.

Görseller bakımından yenilik sunan RollerCoaster Tycoon Touch oyunu artık lunaparkınızı 3 boyutlu olarak görüyor olup tasarlarken bu sayede daha çok keyif alıyorsunuz. Lunapark yol yapımı ve trene izin veren düzenleme ekranının detaylı olmasına karşın kolay bir şekilde kullanılabilecek şekilde tasarlanmış olup iyi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. 

RollerCoaster Tycoon Touch oyununu bir önceki oyundan ayıran diğer bir nokta da kart sistemi yer alıyor. Bu sayede lunaparkınızı geliştirdikçe seviye atlayabiliyor ve her seferinde farklı bir kart kullanıma açılıyor. Aynı zamanda görevleri tamamlayarak ve kart mağazasına uğrayarakta farklı lunapark trenleri, raylar ve yerleri içeren kartlartı da satın almanız mümkün. Eğer sizde lunapark krallığı oluşturmak istiyorsanız RollerCoaster Tycoon Touch'u mutlaka Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2.21
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,179
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?