Rope Hero: Vice Town

Rope Hero: Vice Town indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Süper Kahraman Oyunu

Süper kahramanı yönlendirmeye hazır mısınız?

Şehrinizde bulunan suç oranlarını azaltmak ve iyi bir mücadele vererek en iyisi olmak için uğraştığımız keyifli bir oyun deneyimi bizleri bekliyor. Oyunda şehrimizde bulunan suç oranlarını azalatmak için uğraşıyoruz. Tüm bunlarla birlikte bir ip ile binalara asılarak ilerlemeye çalışacağız. Zaman zaman suçluları etkisiz hale getirmek için uğraşacaksınız. Kaliteli ve renkli grafiklerinin eşlik ettiği Rope Hero: Vice Town oyununda suçluları havada etkisiz hale getiriyoruz. Buda elbette bizlere farklı bir deneyimin kapılarını açmış oluyor. 

Gerçekçi gizik motoruna sahip olup görsel efektler sunmaktadır. RPG unsurlarının yer aldığı oyunda istediğiniz silahı kullanabiliyorsunuz. Süper kahraman güçlerinizi kullanarak suçluları etkisiz hale getirdiğimiz oyunca ölümcül birçok silah bizlere eşlik ediyor. Gelişmiş halat dinamikleriyle öne çıkan oyun iyi bir ilerleme kaydedebilmeniz için içerisinde önce size eğitim sunmaktadır. Öğretici fonksiyonel adımlardan geçtikten sonra sıra yeteneklerinizi göstermeye geliyor. 

Eğer sizde süper kahraman tabanlı oyunları seviyorsanız bu eğlenceli grafiklerden oluşan Rope Hero: Vice Town oyununu da denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.3.3
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,716
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 2
5
0
4
0
3
0
2
1
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?