Şarkı Evreni indir
Şarkı Evreni

Şarkı Evreni indir

Son Güncelleme: 7 yıl önce

Android için Türkçe Yabancı Şarkı İndirme Uygulaması

Şarkı Evreni, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz başarılı bir müzik indirme yöneticisidir. Ücretsiz olarak sunulan kullanım açısından oldukça basit olan Şarkı Evreni uygulamasıyla müzik indirme işini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. İndirmek istediğiniz şarkının adını yahut şarkıcının adını arama bölüme yazıp aratmanız durumunda bir liste halinde müzikler karşınıza çıkacaktır.

Aradığınız şarkının listede yer alıp almadığını öğrenmek için indirme işlemini yapmadan dinleyebilirsiniz. Bu uygulamanın en güzel yanı diyebilirim. Eğer aradığınız şarkı dinlediğiniz şarkıysa indirme işini kolay bir şekilde başlatabilirsiniz. 

Oldukça sezgisel ve kullanışlı bir arayüze sahip olduğundan her düzey Android kullanıcısı rahatlıkla kullanacaktır. Ücretsiz olduğundan dolayı ne yazık ki içerisinde reklam bulunduruyor ancak işini iyi yaptığı için bu unsuru önemsemeyeceğinizi düşünüyorum.

Daha önce kullandığım geniş arşive sahip olan uygulama türkçe ve yabancı binlerce şarkı bulunduruyor. Bu nedenle aradığınıza ulaşabileceğinizi umuyorum. Eğer sizde dinlemekten keyif aldığınız şarkıları Android cihazınıza indirmek istiyorsanız mutlaka Şarkı Evreni uygulamasına bir şans tanımalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Müzik
VERSIYON
1.8.2
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
24,102
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?