Smash Hit

Smash Hit

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Cam Parçalama Macera Oyunu

Refleksleriniz ne derece de iyi?

Smash Hit oyunu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz macera dolu öğelerin yer aldığı başarılı bir oyundur. Sıradışı yapısıyla ön plana çıkan oyunda farklı bir boyuttaki gerçek üstü maceraya adım atıyoruz. Oyunda ilerledikçe tecrübe edinmemiz gerekebiliyor.

Doğru zamanlamayı yakalayarak yüksek hızde yolculuk etmemiz gereken Smash Hit oyununda temel amacımız karşımıza çıkan cam objeleri bize verilen metal bilyeler aracılığıyla parçalamak ve yolumuza devam etmek. Hızlı hareket ederek ilerleyebildiğimiz oyunda adeta reflekslerimizi teste tabii tutuyoruz. 

Yüksek kaliteli grafiklere sahip olmasına rağmen akıcı bir şekilde ilerleyebiliyoruz. Oyun genel yapısıyla bulmaca oyunu olarak geçiyor olsa da macera öğeleri ön plana çıkıyor. Yüksek gerçekçilik fizik hesaplmalarının yer aldığı oyunda metal bilyelerle kırdığımız camların dağılışını izlemek ise oldukça keyif veriyor. Etkileyici bir müzik eşliğinde devam ettiğimiz Smash Hit oyununda her bölümle uyumlu bir şekilde ses efektleri de değişiyor. 

İçerisinde 50'den fazla oda 11 farklı grafik stili bulunduran Smash Hit oyunu hem farklı hemde eğlenceli oyun isteyenlerin bu isteklerini karşılamaya yetiyor. Eğer sizde bu tarz bir oyun oynamak istiyorsanız indirme işlemini hemen başlatabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.4.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,138
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?