Space Frontier

Space Frontier

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Uzaya Roket Fırlatma Oyunu

Space Frontier ile keyifli aksiyonlu bir oyuna ne dersiniz?

Ünlü oyun geliştiricisi Ketchapp tarafından sunulan Android platformunda öne çıkan minimalist grafiklere sahip olan Space Frontier oyununda uzaya roket atmaya çalışıyoruz. Bununla birlikte roketi yörüngesinde olabildiğince yüksek noktaya çıkarmamız gerekiyor. Oyunda hata yapma gibi bir durumumuz söz konusu değil. 

Şık bir tasarıma sahip olan oyun görsel çizgileriyle her yaştan kişinin dikkatini çekiyor. Uzay oyununda roket fırlatma gibi son derece zor ve dikkat isteyen bir görev gerçekleştiriyoruz. Roketli stratosfere kadar çıkarmamız isteniyor olup oyunda roketi fırlatmak için roketi oluşturan parçalara yeşille işaretli olan noktalara geç ancak çokta geç basmamamız lazım. Doğru bir zamanlama ile tam vaktinde de atışı yapmamız gerekiyor. Yoksa attığımız roket gökyüzünde parçalanıyor. 

Uzaya roket atma işini başarılı bir şekilde gerçekleştirdiğiniz zaman fırlatmalar bizlere altın olarak geri dönüş yapıyor. Bizde kazandığımız altınlarla roketi büyütüp öyle fırlatıyoruz. Roketin büyümesi demek çok daha yüksek puan demek olup bu yüzden kazandığınız altınları doğru kullanmanız gerekiyor. Eğer sizde uzaya roket göndermek keyifli bir oyun içerisinde yer almak istiyorsanız mutlaka Space Frontier'i denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
6,933
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?