Super Jabber Jump

Super Jabber Jump

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android Için Mario Benzeri Oyun

Mario benzeri Super Jabber Jump oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış Super Jabber Jump oyununda sizleri aksiyon dolu anlar bekliyor. Boş zamanlarınızı güzel bir şekilde değerlendirmenize imkan sağlayan Super Jabber Jump oyunu ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Ana kahramanımız olan Jabber büyülü bir maceranın ortasına kendini buluyor. Jabber adlı kahramanımız altınları kötü canavarlar tarafından çaldırdıktan sonra canavarların peşine düşüp farklı dünyaları keşfediyor. Bu gizemli dünyada farklı tehlikeli engeller bulunuyor. Bunları aşmak için önümüze çıkan yaratıklarla savaş mücadelesi veriyoruz. 

Yapı bakımından Mario oyunlarını anımsatıyor. 2 boyutlu bir görünüme sahip olup kahramanımız ekranda yatay olarak ilerlemektedir. Karşımıza çıkan çukurların üzerinden atlamamız ve altınları toplamamız gerekiyor. Bölümleri tamamlamamız gereken Super Jabber Jump oyununda düşmanlarımızın üzerine zıpladığımız da onları yok etmemiz de mümkün. Klasik bir mario olarak görebilirsiniz. 

Renkli grafiklerin yer aldığı Super Jabber Jump oyunu kolay kontrollere sahip olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Eğer sizde bu yolda Jabber'e yardımcı olmak istiyorsanız Super Jabber Jump'ı mutlaka Android cihazlarınızda oynamalısınız.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.1.097
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,295
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?