Süper Şef Kafadar Ayılar

Süper Şef Kafadar Ayılar indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Sevimli Ayılar Kebap Yapma Oyunu

Kutup ayılarının yer aldığı Süper Şef–Kafadar Ayılar oyununda aşçılık becerilerinizi sergilemeye hazır mısınız? 

Android telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış oyun ile birlikte birbirinden lezzetli yemekler yapıp servis etmeniz gerekiyor. Eğlenceli bir yapıya sahip olan oyunda yemek yaparak müşterileri memnun etmeye çalışıyoruz. Ocakbaşı lokantasında ızgaranın başına geçip malzemeler ile güzel bir yemek pişirip aç olarak gelen müşterileri mutlu etmeniz gerekiyor. Neyse ki aşçımız piyasanın en iyi aşçılarından biri. Onun yaptığı yemeklerle herkes mutlu olacak. 

Sadece ızgara değil balık yemekleri de pişirdiğimiz oyunda müşterilerimizin istediklerini yapmaya çalışıyoruz. Egzotik sunumlar yaparak daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Ayrıca oyunda birbirinden güzel yemekler yaptıktan sonra yeni yiyeceklerin de kilidini açmanız mümkün oluyor. Yemek yapma esnasında müşteriler oyalamak için Boz ve Panda'yı çağırıp onları oyalamalarını sağlayabilirsiniz. Senin için müşterilerle şarkı söyleyecek ve dans edeceklerdir. Sende bu arada lezzetli yemeğini yapmak için vakit kazanmış olursunuz. 

Genel olarak yemek yapma oyunlarını seven Android kullanıcıların seveceğine inandığım sevimli bir aşçılık oyunudur. Eğer sizde keyif alabileceğiniz muhteşem yemekler yapabileceğiniz bir oyun arıyorsanız mutlaka Süper Şef–Kafadar Ayılar'a bir şans vermelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,647
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?