Swiftkey Klavye

Swiftkey Klavye

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android İçin Klavye Uygulaması

Swiftkey Klavye ile klavye deneyiminizi Android cihazınızda daha iyi hale getirmeye ne dersiniz?

Android telefon ve tabletlerinizde kullanabilmeniz için hazırlanmış klavye uygulamasıdır. Uygulamanın en sevdiğim özelliği sizinde seveceğinize inanıyorum. Facebook, Twitter, E-mail, Instagram, SMS gibi sıkça yazdığınız ortamlarda uygulamayı eşleştirerek uygulamaya giriş yaptığınız zaman sık sık yazdığınız kelimelere ulaşabilirsiniz. Öneriler sunan uygulama aynı zamanda yazım tarzınızdaki kelimeleri sizlere seçebiliyor. 

Google hesabınız ile Swiftkey Klavye uygulamasını eşleştirerek yeni telefon aldığınız zaman bile buluta yedeklenen yazım verilerinize ulaşabilirsiniz. 

SwiftKey 3 uygulaması ile klavyenizde düzeltmeler yapabilirsiniz. Tahmin dilini kullanabilen başarılı ve ücretsiz bir uygulamadır. Android cihazınız için kullanabileceğiniz uygulama aynı zamanda Facebook, blog siteniz yada twitter mesajlarınızı kişiselleştirebilmenize olanak sağlar. SwiftKey dünyada milyonlarca insan tarafından kullanılmaktadır. SwiftKey otomatik kelime ve otomatik düzeltme yapabilmenize olanak sağlar.

50 milyondan fazla indirilen Swiftkey Klavye uygulaması kalitesiyle ön plana çıkıyor. Telefonunuzda mesaj yazarken hızlı olmak istiyorsanız Swiftkey Klavye uygulamasını kullanabilirsiniz. Gelişmiş algoritmasıyla ön plana çıkan uygulama harfleri yazmaya başladığınız andan itiberek sizin kullanabileceğiniz kelimeleri önermektedir. 

Yazım hatalarını en aza indirmenize imkan sağlayan uygulama otomatik olarak yanlış yazdığınız kelimeleri düzeltebiliyor. İçerisinde yer alan yapay zeka sayesinde sizi en az sizin kadar iyi tanıyan bir klavyeniz olacaktır. 30 farklı renkli tema ve 800'den fazla emoji ile klavyenizi özelleştirebilirsiniz. Hızlı yazma olanağı sağlayan ücretsiz bir klavye alternatifi olduğundan Android cihazlarınızda denemenizi öneriyorum.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Araçlar
DİLLER
Türkçe / İngilizce / İspanyolca / Almanca / Fransızca / Japonca / Portekizce / İtalyanca
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
2,217
HEMEN İNDİR ( Cihaza göre değişir )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?
ARTILARI
  • Ücretsiz tema ve emoji desteği
  • Çizerek yazma
  • Geliştirilebilen kişisel sözlük
  • Sıradaki kelime tahmini
  • Birden fazla dili aynı anda kullanma
  • Dağınık yazımları düzeltir
  • Google hesabınızla eşleştirebilirsiniz
EKSİLERİ
  • GIF desteği yok