Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSSTable Top Racing

reklam

Android için Zorlu Araba Yarış Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz sürükleyici eğlenceli bir araba yarışı oyunu olup ücretsiz olarak sunulmaktadır. Akıllı telefonunuz üzerinde oynayabileceğiniz Playrise Digital tarafından geliştirilmiş başarılı bir yapıya sahip olan Table Top Racing oyununda kaliteli intişamlı grafikler sizleri bekliyor. 

Konsol kalitesinde inanılmaz bir oynayışa sahip olan Table Top Racing oyununda 8 farklı pist üzerinde 17 farklı araçtan istediğinizi seçerek yarışa başlayabilirsiniz. Ayrıca beğendiğiniz araçları özelleştirebilir ve geliştirebilirsiniz. Oyun içerisinde farklı yarış modları da yer alıyor. 

Kıyasıya bir yarışın gerçekleştiği bu oyunda rakiplerinizi saf dışı bırakabildiğiniz gibi rakipleriniz de sileri saf dışı bırakabilir. Bu nedenle daha dikkatli olmanız gerekiyor. 

30'dan fazla görevin yer aldığı 6 benzersiz oynayış moduyla seveceğinize inandığım başarılı bir oyundur. Bitiş çizgisini ilk sırada tamamlamanız gereken Table Top Racing oyununu Android cihazınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.0.23
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,227
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.