Truck Parking 3D

Truck Parking 3D

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için 3D Araba Park Etme Oyunu

Truck Parking 3D, Android cihazınızda oynayabileceğiniz araç park etme oyunudur. Android telefon ve tabletler için hazırlanmış olan Truck Parking 3D oyununda aracınızı güzelce bir park etmeniz gerekiyor. Ancak bu iş sanıldığı kadar kolay değil. 

Araba park etme yapısının üzerine kurulu olan Truck Parking 3D oyununda grafikler oldukça etkileyici. Oynanabilirliği ve diğer oyun özelliklerinin grafikler kadar iyi olmasını beklerdik ancak ne yazık ki geliştirici firma daha çok grafik üzerine çalışmış. Her park etme oyununda olduğu gibi Truck Parking 3D oyununda amacınız size verilen süre içerisinde aracınıza darbe almadan hedef alana park etmek. 

Oyunda bölüm sayısının az olduğunu düşünüyorsanız pro versiyonuna geçerek bu sayıyı arttırabiliyorsunuz. Şuan için içerisinde 12 bölüm bulunduran oyunda 3D grafikler yer almaktadır. Sağa ve sola dönen kamera açılarıyla beğenimi kazanan Truck Parking 3D oyununda dokunmatik butonlarla oyunu kolay bir şekilde kontrol edebiliyorsunuz. Eğer sizde araç park etme oyunlarından keyif alıyorsanız Truck Parking 3D oyununu Android cihazınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
10.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,344
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?