Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

True Skate
Android İçin Eğlenceli Kaykay Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Daha önce iOS versiyonu ile karşımıza çıkan başarılı bir kaykay oyunu olup Android versiyonu da o keyiften geri bırakmıyor. Gayet eğlenceli bir yapıya sahip olan True Skate oyununda rampalarında yeteneklerinizi sergileyip puan toplamanız gerekiyor. 

True Skate oyununun ilk birkaç bölümü neredeyse tanıtım havasında geçiyor. Kolaydan zora geçen yapısı ile ön plana çıkan oyunda zora sıralanmış hareketleri tek tek yaptıktan sonra serbest moda geçiş yapıyorsunuz. 

Serbest modda dilediğiniz gibi davranmakta özgür olduğunuz True Skate oyununda rampaları, duvarları ve korkulukları kullanarak etkileyici hareketler yapabiliyorsunuz. Her ne kadar komplike hareketler yaparsak o kadar fazla puan almanız gerekiyor. 

Oyunun farklı kamera açılarına sahip olması ise daha fazla kontrol sahibi olmanıza olanak sağlamıyor. Çünkü hemen hemen hepsi aynı açıdan çekilmiş. Gelişmiş dokunmatik kontroller oyundan alınan keyfi ikiye katlıyor. Eğlence miktarını bir hayli arttıran True Skate oyununu Android cihazınızda oynayarak kay kay keyfini çıkarabilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.3.16
BOYUT
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
1,327
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.