Vegas Gangsteri

Vegas Gangsteri

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android İçin GTA Benzeri Aksiyon Oyunu

Android işletim sistemli telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileeğiniz başarılı bir mobil aksiyon oyunu olup GTA benzeri bir yapıya sahiptir. Gameloft tarafından geliştirilmiş açık dünya oyunu olup serisinin önceki oyunlarına göre 9 kat daha büyük bir oyun haritası ve daha geniş bir özgürlüğü oyunculara sunmaktadır. 

Günahlar şehrine Vegas'a konuk olduğunuz oyunda aksiyon temaları ön plana çıkıyor. 

Şehrin suç imparatoru olabilmek için her yolu denediğiniz bu oyunda amacınıza ulaşmak için size verilen görevleri tamamlamanız gerekiyor. Helikopterler, tanklar, lüks spor arabalar hatta oyunda uçakları bile kullanabiliyorsunuz. Tüm bunların dışında şehirde serbestçe dolaşabiliyor ve serserilik yapabiliyorsunuz. 

Vegas Gangsteri oyununda sunulan farklı silah seçeneklerini seveceğinize inanıyorum. Serbest aksiyon oyunlarından hoşlanan kişilerin aksiyon içerisinde bulunmasını istediği kokteyller, molotoflar, tabancalar, lav silahları ve elektrogitar gibi farklı silah seçenekleri bulunuyor. 

Oyunda kahramanınızı kişiselleştirmeniz de mümkün. Vegas Gangsteri  oyununda yarışlara katılabildiğiniz gibi soygunlar düzenleyerek mal varlığınızı arttırabilirsiniz. Karakterinize yeni kıyafetler deneyebiliyor ve oyunda ilerledikçe kahramanınızı güçlendirebilirsiniz. Yeteneklerinizi geliştirebildiğiniz Vegas Gangsteri  oyununda orjinal müzikler yer, yüksek kaliteli grafikler ve geniş özgürlük tanıyan oynayışı seveceğinize inandığımdan dolayı Vegas Gangsteri, Android cihazınıza yükleyebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.8.2b
DİLLER
Türkçe
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,993
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?