VR Race

VR Race

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Araba Yarış Oyunu

VR Race, Android cihazınızda oynayabileceğiniz heyecan dolu bir yarış oyunudur. Ücretsiz olarak sunulan VR Race oyununda sizleri keyifli anlar bekliyor. Android telefon ve tabletlerinizde oynayabileceğiniz VR Race oyunu canlı ve kaliteli grafiklere sahiptir. 

Kaza yapmamanız gereken VR Race oyununda trafikte yol almaya çalışıyorsunuz. Gaz pedallarını ve fren pedallarınının pedallarının bir süre sonra işe yaramadığını görüyoruz. Bu nedenle oyuncular kazaları önlemek için sadece direksiyonlarını kullanabiliyorsunuz. 

İyi bir hikayeye sahip olan VR Race oyununda büyük heyecan sizleri bekliyor. Reflekslerinizi iyi bir şekilde test etmeniz gereken VR Race oyununda yol dışına çıkmamanız gerekiyor. 3 farklı zorluk seviyesi bulunan VR Race oyununda trafikte araçlara çarpmadan devam etmeniz gerekiyor.

Dilerseniz ilk etapda easy yani kolay zorluk seviyesiyle devam edin. Daha sonra normal ve hard zorluk seviyesinde trafiğe karşı yönde ilerlemeniz gerekiyor. Eğer sizde Android cihazınızda iyi bir araba yarış oyunu oynamak istiyorsanız VR Race'yi denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.01.5
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,687
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?