Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Yürüyen Ölüler Zombi Oyunu

Zevkli bir strateji oyununa ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynamanız için hazırlanmış başarılı bir yapıya sahip nefes kesici macera oyunudur. Yaşayanlarla bir takım kurarak ilerlediğimiz Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyununda güvenli bir bölgeye gittikten sonra temizlik harekatı yaparak kuvvetleri kenttekilerle birleştirebilirsiniz. 

Woodbury'u ele geçirip Valinin zorbalığına son vermeye çalıştığımız Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyununda kaliteli grafikler de bizlere eşlik ediyor. Kimin öleceğini kimin yaşayacağını belirlediğimiz Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyununda rol üstleniyoruz. Yaşayan ölülerle hayat arasında amansız bir savaş sürdüğümüz oyunda ise orjinal Yürüyen Ölüler çizgi romanlarından uyarlanan tamamen yeni bir hikayede Rick, Michonne ve Glenn gibi efsane hayatta kalma sanatı ustalarını görevlendirerek ekibe ait deli valinin egemenliğinden kurtulmak için elinizden geleni yapacağınıza inanıyorum. 

Michonne'nin güçlü samuray kılıcı katana da dahil olmak üzere olan ölümcül silah deposunu ve bununla birlikte hayatta kalan diğerlerini ortadan kaldırmamız gerekiyor. PvE ve PvP seferlerinden elde ettiğimiz ana üssümüzü tahkim etmek için ekimizi güçlendirdiğimiz Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyununda düşman baskınlarına karşı savaşmak için mücadele veriyoruz.

Adeta hiç bitmeyecek zombi cehenneminde hayatta kalmak için mücadele ettiğimiz Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı oyununda bizleri macera dolu anlar bekliyor. Oyunda ya ölecek yada öldüreceksiniz. Eğer sizde macera oyunlarını seviyorsanız Walking Dead Ölüm Kalım Savaşı'nı mutlaka denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,308
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir. )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?