War Dragons

War Dragons

Son Güncelleme: 5 yıl önce

Android için Statejijk Macera Oyunu

Android cihazlarınızda oynamanız için hazırlanmış War Dragons oyununda stratejik hamleler yaparak ilerlemeniz gerekiyor. Büyüleyici görsellerin yer aldığı tam anlamıyla gerçek zamanlı bir oyun olup saldırı başlatmaları için arkadaşlarınıza yardım etmeniz gerekiyor. Oyun içerisinde düşman baskınları da olacaktır. Bunlar olabildiğince kendinizden uzakta tutmanız gerekiyor. 

Üst düzey bir ejderha ordusunu kontrol ettiğimiz War Dragons oyununda arkadaşlarınızla güçlerinizi birleştirerek ilerlemeniz de mümkün. War Dragons oyununda kaleler inşa ederek düşmanlarınızdan en iyi şekilde korunabilirsiniz. Ballista, okçu, yıldırım ve kulelerin en ideal kombinasyonunu yapabilirsinz. Ücretsiz olarak sunulan oyunda gerçek paranızla oyun içi öğelerini satın alabilirsiniz.

Eğer bu özelliğinden faydalanmak istemiyorsanız satın alımları pasif etmeniz mümkün. Kendi üssünüzü inşa ederek ilerleyebileceğiniz War Dragons oyunundaki tek amacımız tüm imparatorlukların arasındaki en büyük imparatorluğu yapmak. Bunun için eğer ben iyi bir mücadele sergilerim diyorsanız War Dragons'u mutlaka oynamalısınız. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
2.31.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,234
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?