War Robots

War Robots indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Robot Savaşları Oyunu

War Robots ile gerçek zamanlı bir aksiyon oyunu deneyimine ne dersiniz?

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde oynayabilmeniz için hazırlanmış War Robots oyununda 6'şar kişilik takımlar bulunuyor. Çok oyunculu moduylailerleyen başarılı bir oyundur. 

Savaş konulu olan War Robots oyununda rakiplerimiz sürekli olarak sinsi bir hile hazırlıyor. Savaş robotlarına karşı hızınızı ve dayanıklığınızı arttırmanız gerekiyor. Silahlarınızı yükseltmenz gereken War Robots oyununda kendinizi en iyi şekilde kanıtlamanız ve savaştan zaferle ayrılmak için çeşitli stratejik hamleler yapmanız gerekiyor. 

Oyun boyunca taktikler uygulayarak farklı güçlere sahip 21 savaş robotuyla aksiyon dolu anlara eşlik edebilirsiniz. Kendi klanınızı yaratarak onu zafere kadar götürmeniz gerekiyor. Ayrıca oyun içerisinde bonus elde etmek amacıyla askeri görevlerinizi de tamamlamanız gerekiyor. En iyi pilot unvanına sahip olmak için efsanevi PvP savaşlarına katılabilirsiniz. Dünya üzerinde diğer rakiplere karşı savaşmak için savaşlarda en iyi mücadeleyi göstermeniz gerekiyor. 

Kaliteli grafikleri benimseyen War Robots oyunu gerçek zamanlı olduğu için internet bağlantısına gereksinim duymaktadır. Eğer sizde bu tarz oyunları seviyorsanız mutlaka War Robots oyununu Android cihazlarınıza yüklemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.9.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
4,019
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 1 Ortalama Puan: 5
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?