World at War: WW2 Strategy MMO

World at War: WW2 Strategy MMO

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Strateji Oyunu

World at War: WW2 Strategy MMO, dünyada savaş oyunu deyince akla gelen isimlerden biri olan oyunumuzda genaral olmaya ne dersiniz? Emrinin altında çalışacak binlerce gerçek oyuncuların bulunduğu savaşlar yapmak istemez misiniz?

Tüm bunlara cevap niteliğinde olsun diye oyunun içeriğine geçelim. Oyunda büyük ittifaklar oluşturarak tamamen stratejik ilerliyorsunuz. Operasyonlar yaparak merkezinizi geliştirebilirsiniz. Ve hazır olun Dünyanın en büyük 2. Dünya Savaşı başlıyor!
Eisenwhower, Patton, Rommel, Rokossovsky ve Montgomery gibi tarihi liderlerin arasında general olmak çok onurlu bir görev olsa gerek bununla beraber 2. Dünya Savaşı tankları ve uçaklarını inşa et. Düşman saldırılarına karşı haritalarda keşif yap. İsyancı orduları yenin. Tabi bunun için gerektiğinde kaba kuvvet ve hile kullanmanız gerekiyor. 

Gerçek zamanlı oyunumuzda diğer generallerle strateji tartışmaları yapabilir. Görevini hakkıyla tamamlayıp bayrağını dünya sıralamasına yerleştir. Oyunda geliştirme yapmak için tamamen ücretsiz hızlandırmalar kullan. Kendinizi iyi yansıtacağınızı düşündüğüm bu oyunu indirmenizi tavsiye ederim.
 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.2.0
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,587
HEMEN İNDİR (Cihaza göre değişir. )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?