Yaz Tatili

Yaz Tatili indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Android için Kız Çocuk Oyunu

Plaj aktivitesi ile eğlenceli anlar yaşamaya ne dersiniz? 

Android işletim sistemli telefon ve tabletlerinizde çocuklarınıza oynatabileceğiniz eğlenceli bir kız oyunudur. Oyun yaz tatili için hazırlanmıştır. Plaj keyfi yapan bir kahramanımız var. Onunla keyifli vakit geçirmek için bu oyunu oynayyabilirsiniz. Plaj hayvanlarıyla ilgilenerek ilerleyeceğiniz oyunda kumdan kale inşa etme yarışmalarına katılarak keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Sevdiğiniz bir başkasının kalesine oy vermeniz de mümkün. Plajdaki yaz tatillerine hazırlanmak için yardımcı olmanız gerekiyor. Favori plajlarınızda gezerek kendi sörf tahtanızı tasarlayabilirsiniz. Ayrıca oyunda plajda bulunan sevimli arkadaşlarımıza hayvanlara yardım etmemiz gereken durumlar da oluyor. 

Deniz kabuklarıyla yaz takıları da tasarlamanız mümkün. Oyun içerisinde plaj aksesuarları ve eğlenceli oyuncaklar da alabilirsiniz. Karakterinize kıyafetler de giydirebilirsiniz. Çeşitli modaya uygun mayo, deniz yatağı, güneş gözlüğü ve daha fazlası arasında seçim yapabilirsiniz. 

Oyun içi satın alma öğeleri bulundurduğundan dolayı cihazınızda ödemeleri devre dışı bırakmanızı öneriyorum. Onun dışında çocuklarınıza oynatabileceğiniz keyifli bir oyun olduğundan dolayı kız çocuklarınızın seveceğine inanıyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.0.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,529
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?