Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Yılandroid
Android İçin Yılan Oyunu

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Yılandroid adındanda anlaşılacağı üzere yılan oyunudur. Android markette yayınlandığı zamandan sadece 21 gün sonra en çok indirilen uygulamalar arasında yerini almıştır. Kısa zaman içerisinde milyonlarca kullanıcıya ulaşmıştır. Bildiğiniz üzere yılan oyunu 7’den 70’e herkesin sevdiği bir oyun haline gelmiştir. Oyunu oynayabilmek ise oldukça basit. Mobil sürümününde 2,4,6,8 tuşları ile oynadığınız oyunu artık sadece telefonunuzu döndürmeniz ve kaydrımanız yeterli olacaktır.

Yılana vermiş olduğuz yemlere göre puan almaktasınız. Mesela sarı yemlere sadece 1 birim, mavi yemler için 3 birim ve kırmızı yemler için ise 10 birim puan alabilirsiniz. Seviye arttıkça puanlarda artmaktadır. Yılanın hangi yöne gideceğinizi belirlemek için ekran üzerinde parmağınızla yönlendirmeniz yeterli olacaktır. 

Oldukça hoş bir tasarıma sahip olan oyun sizleri memnun edecektir. Sizi memnun edeceğini umduğum oyunlardan birisi. Bildiğiniz üzere sizler için ücretsiz ve kaliteli oyunlar sunmak için çabalıyoruz. Bizim kalite anlayışımızı karşılayan bir oyun diyebiliriz. Oyun ise yılanın kuyruğuna çarptığı zaman biter. Ayrıca oyun içerisinde yaptığınız yüksek skorlar otomatik bir şekilde yüksek skorlar sunucusuna gönderilir.
Eğer sizde bu eğlenceden payınızı almak istiyorsanız kesinlike Yılandroid oyununu indirip denemelisiniz.
 

 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
1.6
BOYUT
1.2 MB
DİLLER
Türkçe
İNDİRİLME
1,415
GELİŞTİRİCİ
Androbros
İŞLETİM SİSTEMİ
Android
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.