Zen Koi

Zen Koi

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Eğlenceli Balık Yüzdürme Oyunu

Zen Koi oyununda balık yüzdürmeye ne dersiniz?

Android cihazlar için hazırlanmış Zen Koi oyununda küçük balıkları takip edip onları yemeniz gerekiyor. Su altı oyunları seven Android kullanıcıların seveceğine inandığım oyunda akvaryum balığı olarak bilinen Koi'nin büyümesinde yardımcı olmaya çalışıyoruz. Oyun içerisinde ender görülen balıklar zaman zaman karşımıza çıkıyor. Android oyununda Koi balığınızı yüzdürerek ilerliyoruz. 

Gözümüze kestirmiş olduğumuz küçük balıkları avlamamız yani onları yememiz gerekiyor. Onları gördüğümüz yerde yakalayıp yiyerek yolumuza devam ettiğimiz Zen Koi oyununda sürekli olarak avlamamız gerekiyor. Sadece yüzdüğümüz zaman belli bir sürenin ardından Koi ölebilir. Bu nedenle önümüze çıkan ufak malıkları mideye indirerek büyümek için çabalıyoruz. 

Ayrıca oyun içerisinde değerli taşlar da elde ederek yüzdüğümüz alanı genişletebiliyoruz. Daha fazla av yaparak daha çabuk büyüyebilir ve hayatta kalabiliriz. Eğer sizde su altı oyunlarından keyif alıyorsanız mutlaka Zen Koi'yi Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Oyun
VERSIYON
1.7.6
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
1,109
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?