Zubizu

Zubizu

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Android için Yaşam Tarzı Uygulaması

Android işletim sistemli telefon ve tabletler için hazırlanmış ZUBİZU uygulamasıyla ilgi alanınıza uygun içeriklere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama size özel önerileri bildirmektedir. Yaşam tarzınıza uygun olan kategoriyi seçmeniz yeterli olacaktır. İçerisinde otomobilden sağlıklı yaşama, sanattan eğlenceye, yeme içmeden, moda ve tasarıma ve daha birçok yaşam tarzına uygun alanda yeni keşifler yapmanıza imkan sağlayan uygulama ücretsiz olarak sunulmaktadır. 

Uygulamadan faydalanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. ZUBİZU'ya üye olmak için yapmanız gereken tek şey Facebook, Google yada diğer sosyal medya hesaplarınızla direkt üye olmak yada normal bir şekilde yeni bir üyelik başlatmak. Hayatınızı renklendirmeyi amaçlayan uygulama aracılığıyla şehrin en gözde restoranlarında rezervasyon yapmanız da mümkün. Konserlerden Konser ve etkinlik içerikleri bulunduran uygulama içerisinde birçok öneri bulunduruyor. 

Sevdiğiniz markaların indirimli fırsatlarından hızlı bir şekilde yararlanmanız da mümkün. Dilerseniz fırsatları değerlendirin dilerseniz de satın alma gibi işlemleri gerçekleştirerek en iyi fiyata istediğiniz marka ürünü satın alın. Kampanyalı ürünlerden alışveriş yapacak ödül puan biriktirip alışverişinizi daha cazip hale getirebilirsiniz. Ayrıcalıklı bir dünyanın kapılarını sonuna kadar sizlere açan ZUBİZU uygulamasında size özel içeriklere göz atabilirsiniz. Eğer sizde ilgi alanlarınıza uygun olan içeriklere ulaşmak istiyorsanız ZUBİZU'yu Android cihazlarınızda denemelisiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.1.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Android Android
İNDİRİLME
3,890
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?