Zubizu

Zubizu

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

iPhone ve iPad için En iyi Yaşam Tarzı Uygulaması

iPhone ve iPad kullanıcıların seveceğine inandığım kategorisi bakımından daha çok kadınların ilgi odağı haline gelen ZUBİZU uygulaması içerisidne takip ettiğiniz markaların indirimlerini görüntüleyebilirsiniz. Alışveriş yapmak için kullanabileceğiniz renkli bir dünyanın yer aldığı ZUBİZU uygulamasında en güncel trendlerden haberdar olabilirsiniz. 

Size özel indirim kampanyaları hazırlayan uygulamayı kullanmak için üye olmanız gerekmektedir. Yeni bir üyelik açabildiğiniz gibi Google Plus, Facebook yada e-posta adresinizle kayıt olduktan sonra ilgi alanlarınızı belirleyebilirsiniz. Ayrıca yeme-içme, sağlıklı yaşam, sanat-eğlence, otomobil, moda-tasarım gibi size uygun olan kategorilerden istediğinizi seçebilirsiniz. 

Markalara ait indirimlerden anıdan haberdar olmanıza imkan sağlayan ZUBİZU uygulaması size özel önerileri değerlendirmektedir. Ücretsiz olarak sunulan uygulama hayatınızı daha keyifli bir hale getirmek istiyor. İlgi alanlarınıza göre keşfedebilir, sediğiniz markalarda alışverişi yapabilirsiniz. Ayrıca uygulama içerisinde şehrin en gözde restoranlarında kolay bir şekilde rezervasyon yapabilirsiniz. Keyifli bir hayat yaşamak isteyen kullanıcıların seveceğine inandığım ZUBİZU'yu iPhone yahut iPad cihazlarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Yaşam Tarzı
VERSIYON
1.1.1
DİLLER
Türkçe / İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
iOS iPhone / iPad
İNDİRİLME
2,545
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?