Arma 2

Arma 2

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Askeri Simülasyon Oyunu

Askeri oyunlar arasında adından çok söz ettiren dünyaca ünlü askeri simülasyon oyunu olarak gösterilen Arma serisinin ikinci oyunu Arma 2 ile özgür bir dünyanın tadını heyecanlı anlarla çıkartıcaksınız. Yapımcısı Bohemia Interactive tarafından geliştirilen serinin her oyununda görsellik her zamanki gibi ileri dönük büyük başarılar sağlıyor.

505 Games tarafından dağıtılan yapım savaş atmosferini bizlere en gerçekçi şekilde yaşatmayı başarıyor.
Oyun içinde bulunduğunuz mekanların ayrıntıları, görsellerini ve atmosferi destekleyen unsurlarda yer alıyor. Oyunda gece yaşanan olaylar farklı gündüz yaşananlar farklı bir hal alıyor. Arma 2 tek başına bir askerin oluşumunu içeren bir oyundur. Bu oyunun diğer bir özelliğide oyun içerisinde farklı bir asker yerinede geçebilmeniz. Grup olarak girdiğiniz savaşlar arasında zorluk yaşadığınız bir noktada taktik değiştirip diğer takımdaki arkadaşınızın yerine geçebilirsiniz.

Ses ve görsellik açısından muhteşem bir oyun olan Arma 2 konusu ile bulunduğu atmosferini dahada sağlamlaştırıyor. İlk başladığınızda aksion FPS oyunu olarak size gelebilir ama ilerledikçe öyle olmadığını görüceksiniz. Oynamak için hemen indiriniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
İNDİRİLME
3,876
HEMEN İNDİR (959.7 MB )
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?