Armored Warfare

Armored Warfare

Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Başarılı Modern Tank Savaş Oyunu

Windows işletim sistemli bilgisayarlarınızda oynayabilmeniz için hazırlanan Armored Warfare oyununda modern tanklarla savaş alanına çıkıp iyi bir mücadele vermeniz gerekiyor. 

Muhteşem ötesi grafiklere sahip olan Armored Warfare oyununda ilk dikkatimi çeken ise CryEngine ile güçlendirilmiş jilet gibi grafikler bulundurması. Aynı zamanda ücretsiz olarak sunuluyor. Oyunda imparatorluğa kendi içinden karşılık vermeniz gerekiyor. Oyunda 2. Dünya Savaşı yada Kore'nin savaş döneminde kullanılan tanklar kullanılmıyor. Daha modern olan Armored Warfare'nin modern savaş araçları kullanılıyor. 

Hem tarihin izinden giden bir oyun hemde teknolojisi bünyesinde barındıran bir oyun olduğundan dolayı farklı bir savaş atmosferine şahit oluyor. İyi tasarlanmış haritalarıyla da ön plana çıkan oyunda farklı senaryo modları yer alıyor. PvE senaryo ve co-op haritalarıyla kullanıcılara süpriz yapan oyunda co-op şeklinde arkadaşlarınızla oynayarak harika bir deneyim yaşayabilirsiniz.

Sis bombaları, biranda gerçekleşen patlamalar, kir, çamur derken ilerleyen Armored Warfare oyununu Windows bilgisayarınızda oynayarak aksiyon dolu anlar yaşayabilirsiniz.

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
1,713
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?