Attack on Titan

Attack on Titan indir

Son Güncelleme: 6 yıl önce

Titan Aksiyon Oyunu

Attack on Titan oyunu heyecan verici öğeler bulunduran başarılı bir aksiyon oyunudur. Ünlü Attack on Titan animesiyle orjinal hikayesine sadık kalmış. Kendi hallerinde yaşarken birgün aniden dev insanımsı karakterler karşılarına çıkıyor. Kısa bir zamandan sonra yaratıklar içgüdüsel olarak insanlara saldırmaya başlıyor.

İnsanları yiyerek ilerliyor. Bu dev yaratıklar gittikçe zararlı bir hal alıyor. Bu nedenle dünya üzerinde insan nüfusu azalıyor. İnsan nesli tükenmeyle karşı karşıya kalıyor. Hayatta kalan az sayıda insanlar ise kendilerini duvarlarla güçlendirilmiş şehirler içerisine hapsederek ilerliyor.

Bu nedenle titanlardan korunabileceklerine inanıyorlar. Ancak bu duvarlar titanlardan korumaya ise yetmemeye başlıyor. Titan saldırısında Attack on Titan oyunundaki kahramanı olan Eren'in annesi titanlara sa em oluyor. Eren'in amacı ise intikam almak. Oyun boyunca Eren'in yerine geçerek intikam almaya çalışıyoruz. 

Açık dünya temeline dayalı başarılı bir aksiyon oyunu olup 3. şahıs bakış açısından kontrol ettiğimiz Attack on Titan oyununu Windows bilgisayarınızda denemenizi öneriyorum. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Deneme Sürümü
KATEGORİ
Aksiyon
DİLLER
İngilizce
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8 / Windows 10
İNDİRİLME
3,923
BEĞENDİNİZ Mİ?
Toplam Oy Sayısı: 0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
TARTIŞMALAR
Henüz yorum eklenmemiş ilk ekleyen olmak istemez misin?