Takip edin :
  • Facebook
  • Twitter
  • Google
  • RSS


reklam

Bandwidth Manager
İnternet Trafiğini Düzenleme Programı

Editör: Eklenme Tarihi: 6 yıl önce

Bandwidth Manager programı sayesinde internet trafiğinizi yönetebilirsiniz. Fazla kaynak tüketen yazılımlara ve bağlantı araçlarına dilediğiniz limitleri koyabileceğiniz başarılı bir programdır. 

İnternet faturanız beklediğinizden daha yüksek geliyorsa ve artık bu durumun önüne geçmek istiyorsanız Bandwidth Manager programını kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak sunulan uygulama 30 günlük deneme süresi boyunca bu uygulamanın tüm fonksiyonlarından yararlanabiliyorsunuz.

Bandwidth Manager programı ile belirlemiş olduğunuz şartlara göre internet bağlantınızı denetleyebilirsiniz. İnternet bağlantınsını dilediğiniz gibi yönlendirebileceğiniz için kullanmak istediğiniz internet kaynaklı yazılım yada araçları daha etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu sayede Torrent dosyalarınızı indiriren tarayıcınızın da yeterli bağlantı gücüne sahip olmasını sağlayabileceksiniz. 

Belirli MAC ve IP adreslerine göre bağlantı atamaları yapabileceğiniz Bandwidth Manager programıyla davetsiz misafirlerinde internetinizi kullanıp yavaşlatmasını engelleyebiliyorsunuz. Sade ve kolay bir yapıma sahip olan Bandwidth Manager programını sitemizden güvenli bir şekilde indirebilirsiniz. 

EDİTÖR PUANI
LİSANS
Ücretsiz
SON SÜRÜM
3.1.0
BOYUT
7.99 MB
DİLLER
İngilizce
İNDİRİLME
2,009
İŞLETİM SİSTEMİ
Windows XP / Windows Vista / Windows 7 / Windows 8
Ekran Görüntüleri
TARTIŞMALAR

Başka Yorum Yazabilmek İçin 60 Saniye Bekleyin.